• WALLBARZ DRABINKA GIMNASTYCZNA GYM

Dostępność Na zamowienie
Brak towaru
1699.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h (dni robocze)
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier 12.99
Kurier Pojazdy Akum. 14
Paczkomaty Inpost (pobranie) 14.99
Kurier (Pobranie) 14.99
Kurier 14.99
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

WALLBARZ DRABINKA GIMNASTYCZNA GYM

Jeżeli nie masz zbyt wiele miejsca w domu i szukasz urządzenia, które umożliwi wykonywanie wielu różnych ćwiczeń, angażujących jak najwięcej grup mięśniowych, to idealny będzie wielofunkcyjny zestaw do ćwiczeń fizycznych marki Wallbarz. To nowoczesny kompleks sportowy, zaprojektowany z myślą o różnorodnej aktywności dla młodzieży i dorosłych o wadze do 100 KG. To doskonały i skuteczny sposób, aby mieć możliwość aktywności fizycznej w trakcie przebywania w domu. Posiadanie takiego urządzenie stale w zasięgu ręki, motywuje do podejmowania aktywności i skorzystania w każdej wolnej chwili, bez konieczności czasochłonnego wychodzenia do siłowni.

Zestaw wyposażony jest w drabinkę, drążek do podciągania, uchwyty do dipsów oraz 2 kółka gimnastyczne.

Jest to idealny produkt, który można wykorzystać w kalistenice, czyli wykonywaniu ćwiczeń z masą własnego ciała. Zestaw umożliwia wiele ćwiczeń, takich jak podciąganie, podnoszenie nóg, brzuszki, pompki, tym samym zapewnia trening większości grup mięśniowych. W zależności od rodzaju wykonywanego treningu możemy osiągnąć utratę wagi, zbudowanie mięśni, większą elastyczność i rozciągnięcie, rehabilitację oraz oczywiście ogólną poprawę kondycji, samopoczucia i zdrowia.

Zestaw może zostać przymocowany do ściany lub zamontowany rozporowo do sufitu i podłogi. Można również skorzystać z obydwu opcji równocześnie. Budowa drabinki w połączeniu z możliwościami jej wykorzystania sprawia, że mamy prywatną siłownie na 1m2 własnego domu.

 

Zestaw zawiera:

  1. drabinkę
  2. drążek poziomy
  3. uchwyty do dipsów
  4. 2 uchwyty gimnastyczne

 

ZDROWY ROZWÓJ

Pomóż swojemu dziecku rozwijać się fizycznie, stać się silnym i zwinnym. Zobaczysz jak to działa. Kiedy zamontujesz zestaw w swoim domu, Twoje dziecko samo zacznie się angażować w pomocne i bezpieczne ćwiczenia. Twoje dziecko samo zacznie interesować sportem, a Ty bardzo szybko zobaczysz jego zmianę i osiągniecia. Gry, zabawy i aktywności zwinnościowe wymagają od dzieci nie tylko czynności fizycznych, ale i psychicznych. W związku z tym, takie ćwiczenia wpływają także w dużej mierze na rozwój psychiczny dziecka i pobudzenie wyobraźni. Ćwiczenia fizyczne aktywują oddychanie, krążenie i metabolizm, poprawiają zwinność, rozwijają koordynację, szybkość, siłę i wytrzymałość.

Dzięki naszym zestawom treningowym, możesz we własnym domu zaspokoić potrzeby ruchowe dziecka, a wspierając i dopingując jego działania, stworzysz porozumienie i więź, która wpłynie pozytywnie na Wasze relacje. Dbasz