• Filtr stawowy Biocell 6000 Happet

Brak towaru
359.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h (dni robocze)
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier 12.99
Paczkomaty Inpost (pobranie) 14.99
Kurier (Pobranie) 14.99
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

BIOcell 6000

Filtr do stawu z trójstopniową filtracją – mechaniczną, biologiczną i UC-C. Lampa UV pozwala pozbyć się z wody drobnoustrojów chorobotwórczych oraz glonów. Pomaga utrzymać krystalicznie czysta wodę, zapobiega zakwitowi wody w stawie. Efekt tzw. „zielonej wody” nie powinien wystąpić.
Filtr posiada trzy komory filtracyjne które wypełnione są gąbka filtracyjną i  biobalami co stwarza korzystne warunki do zasiedlenia dla bakterii nitryfikacyjnych.
 

Filtr do kompletu wymaga współpracującej pompy. Zalecamy zastosować pompę o wydajności 2000 l/h. BIOcell może być częściowo zakopany.
Filtr i pompa powinny pracować 24h/dobę - już po krótkim użytkowaniu jakość wody ulega widocznej poprawie. Dla pełnego efektu trzeba poczekać na wytworzenie się pełnej flory bakteryjnej na wkładach filtracyjnych.


Media filtracyjne: 
 

  • biogąbka - filtracja mechaniczna - umożliwia usuwanie grubszych zanieczyszczeń, stanowi siedlisko dla bakterii nitryfikacyjnych (filtracja biologiczna)
  • biobale – kształtki plastikowe z dużą powierzchnią biologicznie czynną na której osiedlają się bakterie, jednocześnie nawet przy dużym zanieczyszczeniu nie spowalniają przepływu wody przez komory filtracyjne

 

Dane techniczne:

Pojemność filtra: 40L
Zalecana wydajność pompy: 2000L/h
Pojemność stawu: 6000L
Wlot: 20/25/32/40 mm

Wylot: 50 mm

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie